Pozíció: körzetszám.com > helyi idő > Oroszország > ..... >

Oroszország pontos helyi idő

Oroszországban több időzóna van**, helyi pontos idők:
Szerda, 2021 május 12., 23:23 -tól   Csütörtök, 2021 május 13., 09:23 -ig

Lásd még: Oroszország nemzetközi országhívószáma »
Szűkítse a lenti listát, válassza ki a város kezdőbetűjét:

Oroszország a térképen:

Térkép üzemeltető: Google maps
Városok (502 db):
Abakan (Khakasiya) +7 óra*.
Achinsk (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Adler (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Admiralteisky (St.-Petersburg) +3 óra*.
Akademgorodok (Novosibirsk) +7 óra*.
Akademicheskoe (Leningrad) +3 óra*.
Akhtubinsk (Astrakhan) +4 óra*.
Alapayevsk (Sverdlovsk) +5 óra*.
Alatyr (Chuvashia) +3 óra*.
Aleksandrov (Vladimir) +3 óra*.
Aleksandrow (Vladimir) +3 óra*.
Alekseyevka (Moskovskaya) +3 óra*.
Aleksin (Tula) +3 óra*.
Al'met'yevsk (Tatarstan) +3 óra*.
Altuf'yevskiy (Moscow) +3 óra*.
Amursk (Khabarovsk Krai) +10 óra*.
Anapa (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Angarsk (Irkutsk) +8 óra*.
Anzhero-Sudzhensk (Kemerovo) +7 óra*.
Apatity (Murmansk) +3 óra*.
Arkhangel'sk (Arkhangelskaya) +3 óra*.
Armavir (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Arsen'yev (Primorskiy) +10 óra*.
Artem (Primorskiy) +10 óra*.
Arzamas (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Asbest (Sverdlovsk) +5 óra*.
Astrakhan (Astrakhan) +4 óra*.
Avtovo (St.-Petersburg) +3 óra*.
Azov (Rostov) +3 óra*.
Babushkin (Moscow) +3 óra*.
Balakovo (Saratov) +4 óra*.
Balashikha (Moskovskaya) +3 óra*.
Balashov (Saratov) +4 óra*.
Barnaul (Altai Krai) +6 óra*.
Bataysk (Rostov) +3 óra*.
Belaya Kalitva (Rostov) +3 óra*.
Belebey (Bashkortostan) +5 óra*.
Belgorod (Belgorod) +3 óra*.
Belogorsk (Amur) +9 óra*.
Belorechensk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Beloretsk (Bashkortostan) +5 óra*.
Belovo (Kemerovo) +7 óra*.
Berdsk (Novosibirsk) +7 óra*.
Berezniki (Perm) +5 óra*.
Berezovskiy (Kemerovo) +7 óra*.
Beryozovsky (Sverdlovsk) +5 óra*.
Bibirevo (Moscow) +3 óra*.
Birobidzhan (Jewish Autonomous Oblast) +10 óra*.
Biryulëvo (Moscow) +3 óra*.
Biryulëvo Zapadnoye (Moskovskaya) +3 óra*.
Biysk (Altai Krai) +6 óra*.
Blagoveshchensk (Amur) +9 óra*.
Bogorodskoye (Moskovskaya) +3 óra*.
Bor (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Borisoglebsk (Voronezj) +3 óra*.
Borovichi (Novgorod) +3 óra*.
Brateyevo (Moscow) +3 óra*.
Bratsk (Irkutsk) +8 óra*.
Bryansk (Brjansk) +3 óra*.
Budennovsk (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Bugul'ma (Tatarstan) +3 óra*.
Buguruslan (Orenburg) +5 óra*.
Businovo (Moscow) +3 óra*.
Buynaksk (Dagestan) +3 óra*.
Buzuluk (Orenburg) +5 óra*.
Centralniy (St.-Petersburg) +3 óra*.
Chapayevsk (Samara) +4 óra*.
Chaykovskiy (Perm) +5 óra*.
Chebarkul (Chelyabinsk) +5 óra*.
Cheboksary (Chuvashia) +3 óra*.
Cheremkhovo (Irkutsk) +8 óra*.
CHEREMUSHKI (Moskovskaya) +3 óra*.
Cherepovets (Vologda) +3 óra*.
Cherkessk (Karachayevo-Cherkesiya) +3 óra*.
Chernaya Rechka (Leningrad) +3 óra*.
Chernogorsk (Khakasiya) +7 óra*.
Chernyakhovsk (Kaliningrad) +2 óra*.
Chertanovo Yuzhnoye (Moscow) +3 óra*.
Chistopol (Tatarstan) +3 óra*.
Chita (Zabaykalsky) +9 óra*.
Chusovoy (Perm) +5 óra*.
Csehov (Moskovskaya) +3 óra*.
Cseljabinszk (Chelyabinsk) +5 óra*.
Dachnoye (St.-Petersburg) +3 óra*.
Derbent (Dagestan) +3 óra*.
Dimitrovgrad (Ulyanovsk) +3 óra*.
Dmitrov (Moskovskaya) +3 óra*.
Dolgoprudnyy (Moskovskaya) +3 óra*.
Domodedovo (Moskovskaya) +3 óra*.
Donyeck (Rostov) +3 óra*.
Dorogomilovo (Moskovskaya) +3 óra*.
Dubna (Moskovskaya) +3 óra*.
Dzerzhinsk (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Elektrostal (Moskovskaya) +3 óra*.
Elista (Kalmykiya) +3 óra*.
Engel (Saratov) +4 óra*.
Ezhva (Komi Republic) +3 óra*.
Fili (Moskovskaya) +3 óra*.
Finlyandskiy (Leningrad) +3 óra*.
Fryazevo (Moskovskaya) +3 óra*.
Fryazino (Moskovskaya) +3 óra*.
Gatchina (Leningrad) +3 óra*.
Gelendzhik (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Georgiyevsk (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Glazov (Udmurtiya) +4 óra*.
Gol'yanovo (Moscow) +3 óra*.
Gorno-Altaysk (Altay) +6 óra*.
Grazhdanka (St.-Petersburg) +3 óra*.
Groznyy (Chechnya) +3 óra*.
Gryazi (Lipetsk) +3 óra*.
Gubkin (Belgorod) +3 óra*.
Gukovo (Rostov) +3 óra*.
Gus'-Khrustal'nyy (Vladimir) +3 óra*.
Habarovszk (Khabarovsk Krai) +10 óra*.
Hanti-Manszijszk (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Irkutszk (Irkutsk) +8 óra*.
Ishim (Tjumen) +5 óra*.
Ishimbay (Bashkortostan) +5 óra*.
Iskitim (Novosibirsk) +7 óra*.
Ivanovo (Ivanovo) +3 óra*.
Ivanovskoye (Moscow) +3 óra*.
Ivanteyevka (Moskovskaya) +3 óra*.
Izberbash (Dagestan) +3 óra*.
Izhevsk (Udmurtiya) +4 óra*.
Izmaylovo (Moskovskaya) +3 óra*.
Jakutszk (Sakha) +9 óra*.
Jekatyerinburg (Sverdlovsk) +5 óra*.
Juzsno-Szahalinszk (Sakhalin) +11 óra*.
Kachkanar (Sverdlovsk) +5 óra*.
Kalininskiy (Leningrad) +3 óra*.
Kalinyingrád (Kaliningrad) +2 óra*.
Kaluga (Kaluga) +3 óra*.
Kamen'-na-Obi (Altai Krai) +6 óra*.
Kamensk-Shakhtinskiy (Rostov) +3 óra*.
Kamensk-Ural'skiy (Sverdlovsk) +5 óra*.
Kamyshin (Volgograd) +4 óra*.
Kanash (Chuvashia) +3 óra*.
Kanevskaya (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Kansk (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Kaspiysk (Dagestan) +3 óra*.
Kazan (Tatarstan) +3 óra*.
Kemerovo (Kemerovo) +7 óra*.
Khabarovsk Vtoroy (Khabarovsk Krai) +10 óra*.
Khasavyurt (Dagestan) +3 óra*.
Khimki (Moscow) +3 óra*.
Khoroshëvo-Mnevniki (Moskovskaya) +3 óra*.
Kimry (Tverskaya) +3 óra*.
Kineshma (Ivanovo) +3 óra*.
Kingisepp (Leningrad) +3 óra*.
Kirishi (Leningrad) +3 óra*.
Kirov (Kirov) +4 óra*.
Kirovo-Chepetsk (Kirov) +4 óra*.
Kiselevsk (Kemerovo) +7 óra*.
Kislovodsk (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Kizil (Tyva) +7 óra*.
Kizlyar (Dagestan) +3 óra*.
Klimovsk (Moskovskaya) +3 óra*.
Klin (Moskovskaya) +3 óra*.
Klintsy (Brjansk) +3 óra*.
Kogalym (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Kol'chugino (Vladimir) +3 óra*.
Kolomna (Moskovskaya) +3 óra*.
Kolpino (St.-Petersburg) +3 óra*.
Komendantsky Aerodrom (St.-Petersburg) +3 óra*.
Komsomolsk-on-Amur (Khabarovsk Krai) +10 óra*.
Konakovo (Tverskaya) +3 óra*.
Kopeysk (Chelyabinsk) +5 óra*.
Koroljov (Moskovskaya) +3 óra*.
Koryazhma (Arkhangelskaya) +3 óra*.
Kostroma (Kostroma) +3 óra*.
Kotlas (Arkhangelskaya) +3 óra*.
Kotlovka (Moscow) +3 óra*.
Kovrov (Vladimir) +3 óra*.
Kozeyevo (Moscow) +3 óra*.
Kozhukhovo (Moskovskaya) +3 óra*.
Krasnodar (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Krasnogorsk (Moskovskaya) +3 óra*.
Krasnogvargeisky (St.-Petersburg) +3 óra*.
Krasnokamensk (Zabaykalsky) +9 óra*.
Krasnokamsk (Perm) +5 óra*.
Krasnotur'insk (Sverdlovsk) +5 óra*.
Krasnoufimsk (Sverdlovsk) +5 óra*.
Krasnoye Selo (St.-Petersburg) +3 óra*.
Krasnyy Sulin (Rostov) +3 óra*.
Krasznojarszk (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Kronshtadt (St.-Petersburg) +3 óra*.
Kropotkin (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Krymsk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Kstovo (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Kumertau (Bashkortostan) +5 óra*.
Kungur (Perm) +5 óra*.
Kupchino (St.-Petersburg) +3 óra*.
Kurchatov (Kursk) +3 óra*.
Kurgan (Kurgan) +5 óra*.
Kurganinsk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Kurortnyy (Leningrad) +3 óra*.
Kursk (Kursk) +3 óra*.
Kuybyshev (Novosibirsk) +7 óra*.
Kuz'minki (Moscow) +3 óra*.
Kuznetsk (Penza) +3 óra*.
Labinsk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Lefortovo (Moscow) +3 óra*.
Leninogorsk (Tatarstan) +3 óra*.
Leninsk-Kuznetsky (Kemerovo) +7 óra*.
Lesnoy (Sverdlovsk) +5 óra*.
Lesosibirsk (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Levoberezhnaya (Moskovskaya) +3 óra*.
Levoberezhnyy (Moskovskaya) +3 óra*.
Lianozovo (Moscow) +3 óra*.
Likhobory (Moscow) +3 óra*.
Lipetsk (Lipetsk) +3 óra*.
Liski (Voronezj) +3 óra*.
Livny (Orjol) +3 óra*.
Lobnya (Moskovskaya) +3 óra*.
Lomonoszov (St.-Petersburg) +3 óra*.
Lys'va (Perm) +5 óra*.
Lytkarino (Moskovskaya) +3 óra*.
Lyubertsy (Moskovskaya) +3 óra*.
Lyublino (Moscow) +3 óra*.
Magadan (Magadan) +11 óra*.
Magnyitogorszk (Chelyabinsk) +5 óra*.
Makhachkala (Dagestan) +3 óra*.
Malgobek (Ingushetiya) +3 óra*.
Mariinsk (Kemerovo) +7 óra*.
Mar'ina Roshcha (Moscow) +3 óra*.
Mar'ino (Moscow) +3 óra*.
Maykop (Adygeya) +3 óra*.
Megion (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Meleuz (Bashkortostan) +5 óra*.
Metrogorodok (Moscow) +3 óra*.
Mezhdurechensk (Kemerovo) +7 óra*.
Miass (Chelyabinsk) +5 óra*.
Michurinsk (Tambov) +3 óra*.
Mikhaylovka (Volgograd) +4 óra*.
Mikhaylovsk (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Mineralnye Vody (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Minusinsk (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Monchegorsk (Murmansk) +3 óra*.
Morshansk (Tambov) +3 óra*.
Moszkva (Moscow) +3 óra*.
Mozhga (Udmurtiya) +4 óra*.
Mtsensk (Orjol) +3 óra*.
Murmanszk (Murmansk) +3 óra*.
Murom (Vladimir) +3 óra*.
Myski (Kemerovo) +7 óra*.
Mytishchi (Moskovskaya) +3 óra*.
Naberezhnyye Chelny (Tatarstan) +3 óra*.
Nadym (Yamalo-Nenetskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Nagornyy (Moscow) +3 óra*.
Nakhodka (Primorskiy) +10 óra*.
Nal'chik (Kabardino-Balkariya) +3 óra*.
Naro-Fominsk (Moskovskaya) +3 óra*.
Nazarovo (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Nazran (Ingushetiya) +3 óra*.
Neftekamsk (Bashkortostan) +5 óra*.
Nefteyugansk (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Neryungri (Sakha) +9 óra*.
Nevinnomyssk (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Nikol'skoye (Moscow) +3 óra*.
Nizhnekamsk (Tatarstan) +3 óra*.
Nizhnevartovsk (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Nizhniy Tagil (Sverdlovsk) +5 óra*.
Noginsk (Moskovskaya) +3 óra*.
Noril'sk (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Novaya Balakhna (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Novo-Peredelkino (Moscow) +3 óra*.
Novoaltaysk (Altai Krai) +6 óra*.
Novocheboksarsk (Chuvashia) +3 óra*.
Novocherkassk (Rostov) +3 óra*.
Novodvinsk (Arkhangelskaya) +3 óra*.
Novogireyevo (Moskovskaya) +3 óra*.
Novokhovrino (Moscow) +3 óra*.
Novokuybyshevsk (Samara) +4 óra*.
Novokuz'minki (Moscow) +3 óra*.
Novokuznetsk (Kemerovo) +7 óra*.
Novomoskovsk (Tula) +3 óra*.
Novorossiysk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Novoshakhtinsk (Rostov) +3 óra*.
Novoszibirszk (Novosibirsk) +7 óra*.
Novotroitsk (Orenburg) +5 óra*.
Novoural'sk (Sverdlovsk) +5 óra*.
Novovladykino (Moscow) +3 óra*.
Novozybkov (Brjansk) +3 óra*.
Novyy Urengoy (Yamalo-Nenetskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Novyye CHEREMUSHKI (Moscow) +3 óra*.
Novyye Kuz'minki (Moscow) +3 óra*.
Noyabrsk (Yamalo-Nenetskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Nyagan (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Nyizsnyij Novgorod (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Obninsk (Kaluga) +3 óra*.
Obukhovo (St.-Petersburg) +3 óra*.
Ochakovo-Matveyevskoye (Moscow) +3 óra*.
Odintsovo (Moskovskaya) +3 óra*.
Oktyabr'skiy (Bashkortostan) +5 óra*.
Omszk (Omsk) +6 óra*.
Ordzhonikidzevskaya (Ingushetiya) +3 óra*.
Orekhovo-borisovo (Moscow) +3 óra*.
Orekhovo-borisovo Severnoye (Moscow) +3 óra*.
Orekhovo-Zuyevo (Moskovskaya) +3 óra*.
Orel (Orjol) +3 óra*.
Orenburg (Orenburg) +5 óra*.
Orsk (Orenburg) +5 óra*.
Osinniki (Kemerovo) +7 óra*.
Ostankinskiy (Moscow) +3 óra*.
Otradnyy (Samara) +4 óra*.
Ozerki (St.-Petersburg) +3 óra*.
Ozersk (Chelyabinsk) +5 óra*.
Parnas (Leningrad) +3 óra*.
Partizansk (Primorskiy) +10 óra*.
Pashkovskiy (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Pavlovo (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Pavlovskiy Posad (Moskovskaya) +3 óra*.
Pechora (Komi Republic) +3 óra*.
Penza (Penza) +3 óra*.
Perm (Perm) +5 óra*.
Perovo (Moscow) +3 óra*.
Pervoural'sk (Sverdlovsk) +5 óra*.
Peterhof (St.-Petersburg) +3 óra*.
Petrodvorets (St.-Petersburg) +3 óra*.
Petrogradka (St.-Petersburg) +3 óra*.
Petropavlovsk-Kamchatsky (Kamtsjatka) +12 óra*.
Petrozavodsk (Kareliya) +3 óra*.
Podol'sk (Moskovskaya) +3 óra*.
Pokrovskoye-Streshnëvo (Moscow) +3 óra*.
Polevskoy (Sverdlovsk) +5 óra*.
Presnenskiy (Moskovskaya) +3 óra*.
Prokhladnyy (Kabardino-Balkariya) +3 óra*.
Prokop'yevsk (Kemerovo) +7 óra*.
Pskov (Pskov) +3 óra*.
Pushkino (Moskovskaya) +3 óra*.
Puskin (St.-Petersburg) +3 óra*.
Pyatigorsk (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Raduzhny (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Ramenki (Moscow) +3 óra*.
Rasskazovo (Tambov) +3 óra*.
Reutov (Moskovskaya) +3 óra*.
Revda (Sverdlovsk) +5 óra*.
Roslavl (Smolensk) +3 óra*.
Rossosh (Voronezj) +3 óra*.
Rostov-na-Donu (Rostov) +3 óra*.
Rtishchevo (Saratov) +4 óra*.
Rubtsovsk (Altai Krai) +6 óra*.
Ruzayevka (Mordoviya) +3 óra*.
Ryazan (Rjazan) +3 óra*.
Ryazanskiy (Moscow) +3 óra*.
Rybatskoye (Leningrad) +3 óra*.
Rybinsk (Jaroslavl) +3 óra*.
Rzhev (Tverskaya) +3 óra*.
Safonovo (Smolensk) +3 óra*.
Salavat (Bashkortostan) +5 óra*.
Sal'sk (Rostov) +3 óra*.
Samara (Samara) +4 óra*.
Saransk (Mordoviya) +3 óra*.
Sarapul (Udmurtiya) +4 óra*.
Sarov (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Satka (Chelyabinsk) +5 óra*.
Sayanogorsk (Khakasiya) +7 óra*.
Sayansk (Irkutsk) +8 óra*.
Semënovskoye (Moskovskaya) +3 óra*.
Sergiyev Posad (Moskovskaya) +3 óra*.
Serov (Sverdlovsk) +5 óra*.
Serpukhov (Moskovskaya) +3 óra*.
Sertolovo (Leningrad) +3 óra*.
Severnyy (Moscow) +3 óra*.
Severodvinsk (Arkhangelskaya) +3 óra*.
Severomorsk (Murmansk) +3 óra*.
Seversk (Tomsk) +7 óra*.
Shadrinsk (Kurgan) +5 óra*.
Shakhty (Rostov) +3 óra*.
Sharypovo (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Shchëkino (Tula) +3 óra*.
Shchelkovo (Moskovskaya) +3 óra*.
Shchukino (Moscow) +3 óra*.
Shebekino (Belgorod) +3 óra*.
Shelekhov (Irkutsk) +8 óra*.
Shuya (Ivanovo) +3 óra*.
Sibay (Bashkortostan) +5 óra*.
Slavyansk-na-Kubani (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Snezhinsk (Chelyabinsk) +5 óra*.
Sochi (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Sokol (Moscow) +3 óra*.
Sokol'niki (Moscow) +3 óra*.
Solikamsk (Perm) +5 óra*.
Solnechnogorsk (Moskovskaya) +3 óra*.
Solntsevo (Moscow) +3 óra*.
Sosnovaya Polyana (St.-Petersburg) +3 óra*.
Sosnovka (St.-Petersburg) +3 óra*.
Sosnovyy Bor (Leningrad) +3 óra*.
Sovetsk (Kaliningrad) +2 óra*.
Spassk-Dal'niy (Primorskiy) +10 óra*.
Staryy Malgobek (Ingushetiya) +3 óra*.
Staryy Oskol (Belgorod) +3 óra*.
Stavropol (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Sterlitamak (Bashkortostan) +5 óra*.
Strezhevoy (Tomsk) +7 óra*.
Strogino (Moscow) +3 óra*.
Stupino (Moskovskaya) +3 óra*.
Surgut (Khanty-Mansiyskiy Avtonomnyy Okrug) +5 óra*.
Svetlanovskiy (Leningrad) +3 óra*.
Sviblovo (Moscow) +3 óra*.
Svobodnyy (Amur) +9 óra*.
Syktyvkar (Komi Republic) +3 óra*.
Syzran (Samara) +4 óra*.
Szaratov (Saratov) +4 óra*.
Szentpétervár (St.-Petersburg) +3 óra*.
Szmolenszk (Smolensk) +3 óra*.
Taganrog (Rostov) +3 óra*.
Taganskiy (Moscow) +3 óra*.
Talnakh (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Tambov (Tambov) +3 óra*.
Tekstil'shchiki (Moscow) +3 óra*.
Tikhoretsk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Tikhvin (Leningrad) +3 óra*.
Timashevsk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Tobol'sk (Tjumen) +5 óra*.
Tol'yatti (Samara) +4 óra*.
Tomszk (Tomsk) +7 óra*.
Torzhok (Tverskaya) +3 óra*.
Troitsk (Chelyabinsk) +5 óra*.
Troparëvo (Moscow) +3 óra*.
Tsaritsyno (Moscow) +3 óra*.
Tuapse (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Tula (Tula) +3 óra*.
Tulun (Irkutsk) +8 óra*.
Tutayev (Jaroslavl) +3 óra*.
Tuymazy (Bashkortostan) +5 óra*.
Tver (Tverskaya) +3 óra*.
Tyoply Stan (Moscow) +3 óra*.
Tyumen (Tjumen) +5 óra*.
Uchaly (Bashkortostan) +5 óra*.
Ufa (Bashkortostan) +5 óra*.
Ukhta (Komi Republic) +3 óra*.
Ulan-Ude (Respublika Buryatiya) +8 óra*.
Ulyanovsk (Ulyanovsk) +3 óra*.
Untolovo (Leningrad) +3 óra*.
Uritsk (St.-Petersburg) +3 óra*.
Usinsk (Komi Republic) +3 óra*.
Usol'ye-Sibirskoye (Irkutsk) +8 óra*.
Ussuriysk (Primorskiy) +10 óra*.
Ust'-Ilimsk (Irkutsk) +8 óra*.
Ust'-Kut (Irkutsk) +8 óra*.
Ust'-Labinsk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Uzlovaya (Tula) +3 óra*.
Vagonoremont (Moscow) +3 óra*.
Vasyl'evsky Ostrov (St.-Petersburg) +3 óra*.
Vatutino (Moscow) +3 óra*.
Velikiy Novgorod (Novgorod) +3 óra*.
Velikiye Luki (Pskov) +3 óra*.
Verkhnyaya Pyshma (Sverdlovsk) +5 óra*.
Verkhnyaya Salda (Sverdlovsk) +5 óra*.
Veshnyaki (Moscow) +3 óra*.
Viborg (Leningrad) +3 óra*.
Vidnoye (Moskovskaya) +3 óra*.
Vladimir (Vladimir) +3 óra*.
Vlagyikavkaz (North Ossetia) +3 óra*.
Vlagyivosztok (Primorskiy) +10 óra*.
Volgodonsk (Rostov) +3 óra*.
Volgograd (Volgograd) +4 óra*.
Volkhov (Leningrad) +3 óra*.
Vologda (Vologda) +3 óra*.
Vol'sk (Saratov) +4 óra*.
Volzhsk (Mariy-El) +3 óra*.
Volzhskiy (Volgograd) +4 óra*.
Vorkuta (Komi Republic) +3 óra*.
Voronezh (Voronezj) +3 óra*.
Voskresensk (Moskovskaya) +3 óra*.
Vostochnoe Degunino (Moskovskaya) +3 óra*.
Votkinsk (Udmurtiya) +4 óra*.
Vsevolozhsk (Leningrad) +3 óra*.
Vyaz'ma (Smolensk) +3 óra*.
Vykhino-Zhulebino (Moscow) +3 óra*.
Vyksa (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Vyshniy Volochëk (Tverskaya) +3 óra*.
Yaroslavl (Jaroslavl) +3 óra*.
Yaroslavskiy (Moscow) +3 óra*.
Yartsevo (Smolensk) +3 óra*.
Yasenevo (Moscow) +3 óra*.
Yefremov (Tula) +3 óra*.
Yegor'yevsk (Moskovskaya) +3 óra*.
Yelabuga (Tatarstan) +3 óra*.
Yelets (Lipetsk) +3 óra*.
Yessentuki (Stavropol'skiy) +3 óra*.
Yeysk (Krasnodarskiy) +3 óra*.
Yoshkar-Ola (Mariy-El) +3 óra*.
Yurga (Kemerovo) +7 óra*.
Zainsk (Tatarstan) +3 óra*.
Zamoskvorech'ye (Moscow) +3 óra*.
Zapadnoye Degunino (Moscow) +3 óra*.
Zarechnyy (Penza) +3 óra*.
Zarinsk (Altai Krai) +6 óra*.
Zavolzh'ye (Nizjnij Novgorod) +3 óra*.
Zelenodolsk (Tatarstan) +3 óra*.
Zelenogorsk (Krasnoyarskiy) +7 óra*.
Zelenograd (Moscow) +3 óra*.
Zheleznodorozhnyy (Moskovskaya) +3 óra*.
Zheleznogorsk (Kursk) +3 óra*.
Zhigulevsk (Samara) +4 óra*.
Zhukovskiy (Moskovskaya) +3 óra*.
Zhulebino (Moscow) +3 óra*.
Zlatoust (Chelyabinsk) +5 óra*.
Zyablikovo (Moscow) +3 óra*.
Zyuzino (Moscow) +3 óra*.

*Különbség a Greenwich időtől (GMT) órában.   **időzóna kiterjesztése csak az adatbázisunkban lévő városok között.